۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

سیستم عامل تلویزیون ال جی webOS 3.5 و دریافت گواهی نامه امنیتی

سیستم عامل webOS 3.5 ال جی یکی از امن ترین سیستم عامل های تلویزیون در دنیا به شمار می رود که در این زمینه گواهی های متعددی نیز از مراجع مختلف مانند Common Criteria گرفته است و این موضوع می تواند برای کاربرانی که همواره نگرانی هایی درباره امنیت حریم خصوصی خود در دستگاه های متصل به اینترنت دارند اطمینان خاطر ایجاد نماید.

CC Certification with OLED TV E71 - سیستم عامل تلویزیون ال جی webOS 3.5 و دریافت گواهی نامه امنیتی
استاندارد های امنیتی که در سیستم عامل به کار رفته است بر اساس معیار های Common Criteria طراحی شده است که این استانداردها در سیستم های امنیتی دولت ها و بانک ها نیز برای ارزشیابی درجه امنیتی در ۲۷ کشور به عنوان ملاک شناخته می شود . آزمون امنیت سیستم عامل ال جی در سه مرحله حفاظت از نصب نرم افزار ، حفاظت از اجرای برنامه و حفاظت از محتوای برنامه مورد بررسی واقع شده است که در تمامی آنها نیز نمره قبول کسب کرده است .
سیستم عامل webOS 3.5 ال جی یکی از بهترین امنیت ها را برای نصب نرم افزار و جلوگیری از نصب برنامه های ناشناخته به کاربر ارائه می دهد . فروشگاه اپ های ال جی تنها مرجع برای نصب برنامه هستند که شما می توانید در سیستم عامل خود نصب کنید که همین موضوع امنیت آنها را به شدت افزایش داده است . هم چنین در مورد برنامه های نصب شده نیز سیستم عامل مانع دسترسی برنامه ها به مواردی مانند دایرکتوری فایل ها می شود تا از هر گونه آسیب به آنها جلوگیری کند .
مدیر تحقیق و توسعه ال جی به همه مشتریان این شرکت اطمینان داد که آنها تمام تلاش خود را به صورت دائم به کار گرفته اند تا از سطح امنیت webOS 3.5 مطمئن باشند و امنیت آن را روز به روز افزایش دهند که البته دریافت گواهینامه های معتبر بین المللی را نیز می توان گواهی بر این موضوع دانست .

محسن سلیمانی
محسن سلیمانی

علاقمند به تکنولوژی و فناوری های نوین هستم!

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بیان کنید!