۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

تضمین بهترین قیمت و پرداخت درب منزل

فروش با کمترین واسطه:

فروشگاه انلاین جنوب کالا،کالاهای خود را به صورت مستقیم (به عنوان کالای همراه ملوان) از دبی وارد کرده و ترخیص کالا ها نیز توسط خود مجموعه جنوب کالا انجام میشود و این امر واسطه های عرضه کالا در کشور را کاهش میدهد و سبب قیمت منصافانه و مناسبتر از سایر فروشگاه های کشور میشود.

جهت درک بهتر (دلیل مناسب بودن قیمت)کالاها ، شکل زیر را از سمت چپ دنبال کنید!

Jonoubkala Map - تضمین بهترین قیمت و پرداخت درب منزلهمانطور که در در شکل نیز بیان شده است کالا ها اختصاصا توسط مجموعه جنوب کالا سفارش و وارد کشور میشوند و پس از آن توسط خود مجموعه کالا ها ترخیص شده و انبار میشوند. سادگی و کم واسطه بودن این پروسه سبب قیمت بسیار مناسب و رقابتی کالا در کل کشور می شود. با اینحال همواره بخش فروش جنوب کالا در تلاش است که با ارائه تخفیف ها و محاسبه مناسبترین قیمت ممکن کالاها را به شما مشتریان گرامی عرضه کند.
تیم جنوب کالا تضمین می کند که با مقایسه قیمت کالاها (با توجه به برند،مدل،اصالت،گارانتی و…) با سایر فروشگاهای کشور،مناسبترین قیمت را ارئه می دهد.
لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و ضمانت اصالت کالا. می توانید با شماره تلفن زیر در ارتباط باشید.
تلفن: ۵۲۵۷۷۴۵۷-۰۶۱

پرداخت هزینه کالا درب منزل

جنوب کالا جهت اطمینان خاطر مشتریان عزیز امکان پرداخت هزینه کالا درب منزل را برای تمامی کالا های درون فروشگاه ممکن ساخته است تا آن دسته از مشتریانی که ترجیع میدهند هزینه کالا را درب منزل بپردازند با اطمینان بیشتر از فروشگاه خرید نمایند. با اینحال پیشنهاد میشود جهت تسریع در امر پردازش کالا ها پرداخت را به صورت آنلاین انجام دهید.

 

چرا به جنوب کالا اعتماد کنیم؟

فروشگاه اینترنتی جنوب کالا از ابتدای فعالیت خود تا اکنون کالا های خود را میهمان بیش از ۲۵۰۰ خانه ایرانی کرده و همواره مورد اعتماد مشتریان خود بوده است. با اینحال درجهت اعتماد مشتریانی که به تازگی با فروشگاه آشناه شده اند:

why trust jonoubkala - تضمین بهترین قیمت و پرداخت درب منزل