۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

با پخش کننده Blu-ray ال جی تصاویر را ۴k ببینید، صداها را دالبی بشنوید!

یکی از زیرمجموعه های شرکت بزرگ و معتبر ال جی الکترونیکس که محصولات دالبی ال جی را تولید می کند مدتی پیش از پخش کننده blue ray جدید ال جی که تصاویر را با کیفیت ultra HD یا همان ۴k پخش می کند پرده برداشت که قابلیت نمایش تصاویر با استاندارد Dolby Vision را دارد.
این مدل که با نام تجاری UP970 شناخته می شود تجربه بی نظیری از نمایش تصاویر به گونه ای که قبل از این نبوده است را می دهد.این کیفیت صدا و تصویر را فقط قبل از این در سینماهای استاندارد تجربه کرده اید و هم اکنون امکان آن را دارید که در منزل خود نیز یک سینمای دالبی داشته باشید. فناوری دالبی با دارا بودن طیف رنگ گسترده تر باعث انتقال تصاویر با وضوح و کیفیت رنگ بالا می شود. این فناوری با یک آپدیت نرم افزاری که امسال ارائه خواهد شد به مدل UP970 اضافه می شود. این دستگاه همچنین از مودهای مختلف HDR پشتیبانی می کند و عملاً هر تصویر HDR را با کیفیت بالا نمایش می دهد.

bluray player 4k dolby ultra hd - با پخش کننده Blu-ray ال جی تصاویر را 4k ببینید، صداها را دالبی بشنوید!
این دستگاه فوق العاده حتی پیش نمایش محتوای Blue ray را بصورت HDR به نمایش می گذارد و می توان گفت تمام محتوای شما با کیفیت مسحور کننده ای به نمایش در می آید. همانطور که می دانید استاندارد دالبی یک استاندارد روز دنیاست که در استودیوهای فیلم سازی بزرگ دنیا استفاده می شود و در همه جای دنیا فراگیر شده است. علاوه بر این، خریداران این مدل از ۱۰۰ ساعت محتوای اصلی با کیفیت صدای دالبی که توسط تولید کننده در اختیار خریداران قرار میگیرد در آینده ای نزدیک برخواردار خواهند شد.
همچنین UP970 از استانداردهای روز دنیا در زمینه پخش تصاویر نیز بهره می برد و حتی تصاویر را با وضوح و شفافیت خوبی پخش می کند. این دستگاه دو پورت HDMI دارد و قابلیت اتصال هدست های سه بعدی را هم دارد. همچنین بصورت بی سیم به سیستم های پخش کننده صدا متصل می شود و قابلیت اتصال به اینترنت را هم دارد. استفاده کننده گان از این دستگاه به راحتی می توانند به پخش کننده های جهانی متصل شده و از طریق اینترنت محتوای دلخواهشان را ببینند و البته یک پورت usb برای متصل کردن محتوای خارجی و مشاهده آنها از تلویزیون در این دستگاه تعبیه شده است.
مدیر واحد محصولات تصویری ال جی از تولید این مدل ابراز خورسندی کرده و تولید این محصول را نشانه ای از تعهد ال جی برای عرضه محصولات با کیفیت خوانده است. او می گوید فناوری دالبی به زودی در دنیا فراگیر خواهد شد و باعث میشود کیفیت محصولات صوتی در دنیا بالاتر برود. می توان گفت این پخش کننده جدید ال جی مجموعه کاملی از صدا و تصویر با کیفیت است.

امیر تولائی
امیر تولائی

زندگی من مدت‌هاست حول محور تکنولوژی می‌گرده. یه بخشی از کار روزانه من مرور خبرها و تازه‌های تکنولوژیه، با موسیقی ارتباط خوبی دارم و در طول روز حدود یک ساعت رو به نواختن و گوش کردن موسیقی می‌گذرونم :)

یک دیدگاه برای این محصول ثبت شده است!

دیدگاه خود را بیان کنید!