۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

بیمه لوزام خانگی! شکستگی ، نوسانات برق ، آبخوردگی و… با بیمه ایران

بی شک یکی از دغدغه های اصلی صاحبان لوازم برقی گران قیمت سلامت و طول عمر لوازم برقی منزل است که البته این امر با خرید لوازم برند و اورجینال از فروشگاه اینترنتی جنوب کالا قابل دست یابی است اما امروز ما در مورد خرابی ها بدون توجیح کالا های بی کیفیت صحبت نمیکنیم! به خاطر داشته باشید هرچه کالا قوی و با کیفیت بالایی داشته باشید باز هم خطراتی مانند شکستگی ، نوسانات برق ، آبخوردگی و…  شما را تهدید میکند!

Insurance iran - بیمه لوزام خانگی! شکستگی ، نوسانات برق ، آبخوردگی و... با بیمه ایران

امروز در این مطلب قصد داریم به شما بیمه لوازم خانگی شرکت بیمه ایران را معرفی کنیم! فروشگاه اینترنتی جنوب کالا جهت رفاه حال مشتریان امکان بیمه لوازم خانگی در هنگام خرید را فراهم آورده است! تا تمام نگرانی های شما را از بابت خطرات احتمالی رفع نماید.

چگونه در هنگام خرید کالا خود را بیمه کنیم؟

بیمه لوازم خانگی در جنوب کالا بسیار آسان است کافی است مانند تصویر زیر در صفحه محصول تیک مربوط به بیمه ایران را بزنید تا هزینه اضافه آن بر روی محصول اضافه شود و عنوان آن نیز در فاکتور مجازی شما درج گردد!

bimeh iran - بیمه لوزام خانگی! شکستگی ، نوسانات برق ، آبخوردگی و... با بیمه ایران

امیر تولائی
امیر تولائی

زندگی من مدت‌هاست حول محور تکنولوژی می‌گرده. یه بخشی از کار روزانه من مرور خبرها و تازه‌های تکنولوژیه، با موسیقی ارتباط خوبی دارم و در طول روز حدود یک ساعت رو به نواختن و گوش کردن موسیقی می‌گذرونم :)

7 دیدگاه برای این محصول ثبت شده است!

دیدگاه خود را بیان کنید!