۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

چرا به جنوب کالا اعتماد کنیم؟

 ۱ – جنوب کالا نماد اعتماد الکترونیک ۲ ستاره دارد

در ایران مهم‌ترین معیاربرای معتبر بودن یک سایت این است که فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد. این نماد تنها به فروشگاه‌های حقوقی و حقیقی داده می‌شود که کسب و کار آن‌ها به وسیله سیستم‌های دولتی تائید شده باشند. جنوب کالا دارای نماد اعتماد ۲ ستاره می باشد که در قسمت پایین سایت میتوانید آن را مشاهده کنید و با کلیک بر رو آن از صحت آن اطمینان حاصل کنید.

۲ – جنوب کالا از سال ۱۳۹۵ فعال است

یکی دیگر از مواردی که برای اعتماد به یک سایت مهم است داشتن سابقه فعالیت است، قطعا سایت هایی که بیش از ۳ سال از عمر آنها میگذرد عملکرد بدون خطایی داشته اند که دولت به آنها اجازه فعالیت داده و آنها رو فیلتر نکرده است. برای اینکه بتوانیم عمر یک سایت را تشخیص دهیم می توانیم به سایت آپسئو برویم و با وارد کردن آدرس سایت اطلاعات عمر دامنه آن را بدست بیاوریم.

یک راه دیگر نیز مشاهده مدت همکاری با سایت های واسطه مانند ترب و ایمالز هست. برای مشاهده بر روی لینک زیر کلیک کنید.

صفحه جنوب کالا در ایمالز

۳ – جنوب کالا درگاه پرداخت مستقیم دارد

اکثر سایت های غیر معتبر درگاه پرداخت ندارند و یا درگاه غیر مستقیم دارند ولی جنوب کالا درگاه پرداخت مستقیم بانک ملت دارد که نشان از معتبر بودن سایت بوده و همچنین نشان می دهد تمامی مراحل قانونی توسط جنوب کالا طی شده است.

۴ – جنوب کالا گواهی SSL دارد

وجود این گواهینامه یکی از معیارهایی است که نشان می‌دهد سایت فروشگاهی معتبر است؛ چراکه برای حفظ اطلاعات مشتریان ارزش قائل شده است. به منظور اطمینان از داشتن گواهینامه SSL شما باید از طریق HTTPS  به سایت دسترسی داشته باشید‌ و یا یک قفل قبل از آدرس سایت مشاهده کنید.

۵- جنوب کالا امکان پرداخت در محل دارد

جنوب کالا برای اعتماد بیشتر مشتریان امکان پرداخت در محل را برای اجناس زیر ۳۰ کیلو گرم در سراسر ایران فراهم کرده است.

۶ – جنوب کالا رتبه بالا در الکسا دارد

۷ – اطلاعات کامل صاحبان جنوب کالا به صورت کامل در سایت موجو می باشد.