۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

تلویزیون های هوشمند سامسونگ را بیشتر بشناسیم

شاید بسیاری از خریداران تلویزیون های هوشمند سامسونگ از قابلیت های منحصربه فرد آنها آشنا نیستند و از قابلیت های قدرتمند این تلویزیون ها بی بهره اند! در این مطلب به برخی از قابلیت های پرکاربرد تلویزیون های هوشمند سامسونگ میپردازیم.

رابط کاربری هوشمند Smart Hub

به لطف رابط کاربری فوق العاده تلویزیون های هوشمند سامسونگ شما می توانید به سادگی پس از اینکه یک مسابقه ورزشی را به صورت زنده تماشا کردید به طور مستقیم از طریق بخش استریم به کانال مورد علاقه خود بروید و سریال محبوبتان را تماشا کنید . به عنوان مثال بعد از کلیک کردن بر روی آیکون نت فلیکس پس از چند ثانیه صفحه اصلی به آن شبکه منتقل خواهد شد و می توانید سریال و فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید . با این رابط کاربری هیچ چیز نمی تواند جلودار شما باشد و وقت شما را تلف کند . جالب تر اینکه تنظیمات تلویزیون نیز به لطف این بخش ساده تر از گذشته نیز شده است .

learn more about samsung smart tv - تلویزیون های هوشمند سامسونگ را بیشتر بشناسیم

شناسایی خودکار دستگاه های ورودی

اگر شما یک کنسول بازی را به تلویزیون خود متصل کنید یا دی وی دی پلیر خود را به تلویزیون وصل نمایید باید چندین ثانیه دنبال گزینه ورود به بخش HDMI باشید و این موضوع اگر ندانید که دستگاه را به کدام HDMI متصل نموده اید بیشتر آزار دهنده می شود . اما با تلویزیون های هوشمند ما حتی نیاز نیست که به این موضوع فکر کنید چرا که بلافاصله بعد از اتصال دستگاه تلویزیون به طور خودکار ورودی را شناسایی می کند و شما با تایید آن می توانید صفحه مربوط به آن دستگاه را در تلویزیون خود مشاهده نمایید .

ریموت کنترل

دیگر روز های استفاده از چند کنترل برای دستگاه های مختلف به پایان رسیده است و دیگر لازم نیست که وقت خود را برای پیدا کردن ریموت کنترل هر دستگاه هدر دهید . فرقی نمی کند که شما در حال تماشای تلویزیون زنده ، استریم کردن یک فیلم یا پخش موزیک باشید چرا که کنترل هوشمند سامسونگ تنها چیزی است که به ان نیاز خواهید داشت . کار با این ریموت به قدری ساده است که فکر کردن به اینکه چرا کسی پیش از این چنین ریموت کنترلی را نساخته است بسیار سخت خواهد بود.

samsung smart tv remote control - تلویزیون های هوشمند سامسونگ را بیشتر بشناسیم

نمایش هوشمند

با بخش نمایش هوشمند پخش اطلاعات دستگاه های شما مانند لب تاب یا گوشی های هوشمند در تلویزیون به سادگی یک کلیک کردن بر روی صفحه خواهد بود تا به سادگی فیلم ها یا موسیقی های موجود در این دستگاه را در صفحه نمایش تلویزیون خود مشاهده نمایید . بنابراین دیگر نیازی نخواهید داشت که موبایل خود را دست به دست به دیگران دهید تا عکس های شما را مشاهده نمایند بلکه می توانید به سادگی در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون خود آن را به نمایش بگذارید.

smart view in samsung tv - تلویزیون های هوشمند سامسونگ را بیشتر بشناسیم

بازی ها

فرقی نمی کند شما کنسول بازی داشته باشید یا نه چرا که در هر صورت مطمئن باشید به سرعت عاشق بازی های تلویزیون هوشمند سامسونگ خواهید شد . برای استفاده از این بازی ها تنها نیاز به یک دسته بازی و یک اتصال اینترنت خواهید داشت تا به بازی های محبوب خود در تلویزیون سامسونگ دسترسی پیدا کنید .

samsung smart tv games - تلویزیون های هوشمند سامسونگ را بیشتر بشناسیم

جهت مشاهده و خرید تلویزیون های هوشمند سامسونگ به بخش تلویزیون های هوشمند سامسونگ در جنوب کالا رجوع کنید!

محسن سلیمانی
محسن سلیمانی

علاقمند به تکنولوژی و فناوری های نوین هستم!

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بیان کنید!