۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

ال جی استایلر ، یک نوآوری تکان دهنده در صنعت لوازم خانگی

در صنعت ملالت بار لوازم خانگی کم کم صدای پای تکنولوژی های جدید به گوش می رسد.با توجه به اصول و قوانین این بازار، حتی محصولات بزرگتر، گرانتر و با دوام بیشتر به نسبت بازار تلفن همراه قابل مقایسه نیست. در سال ۲۰۱۱ ال جی تصمیم گرفت تا دست به ابتکاری تازه بزند. این برند از LG Styler پرده برداری کرد. یک سیستم نوین برای نگه داری از لباس ها.ال جی منتظر بازخورد ها از سمت مشتریان بود تا ببیند آیا این سیستم جدی به اندازه کافی خوب و کاربردی است یا خیر. ولی هیچ بازخورد منفی دریافت نکرد. حداقل در ابتدا که چنین بود.

LG Styler - ال جی استایلر ، یک نوآوری تکان دهنده در صنعت لوازم خانگی
اما سال پیش به ناگاه این سیستم دیگر عرضه نشد. هرچند که محصولی موفق بود. ال جی تصمیم گرفت نسل جدیدی از این تکنولوژی را روانه بازار کند. آمارها نشان از موفقیت این محصول می دهد. در سال ۲۰۱۶ با فروشی ۲۵۰ درصدی نسبت به سال گذشته، این محصول سال خوبی را پشت سر گذاشت. در حال حاضر در کشور کره جنوبی هر ۴ دقیقه یک styler به فروش می رود.

LG Styler left angle - ال جی استایلر ، یک نوآوری تکان دهنده در صنعت لوازم خانگی
دلایل موفقیت Styler بسیار زیاد هستند. ویژگی های کاربردی و دوست داشتنی این محصول کمک کرده است که این محصول به یک دستیار محبوب در سراسر دنیا تبدیل شود. استایلر برای مراقبت از لباس ها از سه ویژگی مختلف بهره برده است. سیستم خشک کن ماشین لباس شویی، سیستم کنترل دمای یخچال فریزرها و سیستم جریان هوای هوشمند.

محیط زیست را با استایلر پاک نگه داریم!

در دوره ای که نگرانی های محیطی در بالاترین حد خود قرار دارند استایلر بسیار مورد نیاز به نظر می رسد. بر خلاف خشک کن های رایج، ال جی برای این کالا از خشک کن های مخصوصی استفاده کرده است. بطوری که از مواد شیمیایی معمول که هم برای انسان ها و هم حیوانات مضر هستند استفاده نمی کند. محبوبیت استایلر در کشور چین شاید به خاطر وجود گرد و خاک و آلودگی زیاد هوای این کشور باشد. البته محبوبیت استایلر در میان کارمندان به این علت است که آنها اغلب زمان کافی برای رفتن به خشک شویی را ندارند.

استایلر و پاکیزگی هوشمند!

استایلر از تکنولوژی TrueSteam ال جی بهره می برد که باعث از بین رفتن باکتری ها و تمیزی بیشتر لباس می شود. و حتی باعث خوش بو شدن بیشتر لباس ها می شود و به بافت لباس آسیب نمیرساند.
استایلر تا به امروز جوایز متعددی را دریافت کرده است.حتی در سال ۲۰۱۶ در نمایشگاه تازه های صنایع لوازم خانگی موفق شد جایزه خلاقیت را بدست بیاورد.
ال جی امیدوار است که این محصول انقلابی را در عرصه شست و شوی لباس ها بوجود بیاورد. در حالی که زمانی نگه داری لباس ها در حالت ایده آل به لحاظ دما و محیط بسیار پیچیده و سخت بود امروزه به لطف استایلر این کار بسیار ساده و لذت بخش شده است. به زودی استایلر به یکی از الزامات هر خانه ای تبدیل خواهد شد.

امیر تولائی
امیر تولائی

زندگی من مدت‌هاست حول محور تکنولوژی می‌گرده. یه بخشی از کار روزانه من مرور خبرها و تازه‌های تکنولوژیه، با موسیقی ارتباط خوبی دارم و در طول روز حدود یک ساعت رو به نواختن و گوش کردن موسیقی می‌گذرونم :)

یک دیدگاه برای این محصول ثبت شده است!

دیدگاه خود را بیان کنید!