۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (9 الی 16)
سبد خرید0

حریم خصوصی کاربران

جنوب کالا جهت خدمات رسانی و انجام پروسه فروش کالاها به مشتریان نیازمند دریافت اطلاعاتی است که کاربران در هنگام ثبت نام وتکمیل روند خرید کالا وارد میکند این اطلاعات می تواند شامل آدرس،تلفن،کد پستی واطلاعات حقیقی هر کاربر مانند نام ونام خانوادگی و کد پستی باشد.این اطلاعات نزد جنوب کالا محفوظ است و صرفا جهت خدمات رسانی به مشتریان و فقط در مجموعه جنوب کالا در روند خدمات رسانی به کاربران مورد استفاده قرار می گیرد .
همچنین واردکردن اطلاعاتی مانند آدرس،شماره های تماس وایمیل که به منزله صحت آنها است در هنگام تکمیل و ارسال سفارش از مشتریان درخواست می شود.
نکته:جنوب کالا حق دارد جهت اطمینان از صحت اطلاعات تماس وارد شده. با مشتریان ارتباط برقرار کند و در صورت کامل نبودن آنها از مشتریان درخواست اطلاعات دقیق تری نماید جنوب کالا هویت شخصی کاربران را نزد خود محرمانه ومخفی نگه می دارد با این حال حفظ نگهداری رمز عبور حساب هر کاربر به عهده خود اوست ودر صورت سو استفاده احتمالی مسئولیت بر عهده کاربر خاطی می باشد.همچنین توجه داشته باشید جنوب کالا جهت برقراری ارتباط با کاربران فقط ازتلفن های تماس ذکر شده در صفحه تماس با ما اقدام می کند وهرگونه سوء استفاده ازنام جنوب کالا با اطلاعات دیگر غیر قانونی است و از کاربران گرامی درخواست می شود در صورت مشاهده گزارش دهند.
جهت اطمینان خاطر کاربران گرامی لازم به ذکر است جنوب کالا تمام اطلاعات خصوصی کاربران را محرمانه نگه میدارد و همچنین تیم فنی ما تمام تلاش خود را جهت حفظ و نگهداری اطلاعات انجام می دهد.